به همت سازمان نظام مهندسی؛

واکسیناسیون مهندسان ساختمان بدون محدودیت سنی انجام می‌شود

طرح واکسینه کردن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان، کارکنان این سازمان و خانواده‌های آنها، بدون محدودیت سنی از هفته گذشته در سراسر کشور آغاز شده که افراد می‌توانند برای ثبت نام از طریق پایگاههای اطلاع رسانی نظام مهندسی استان مربوطه اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان نظام مهندسی ساختمان، با موافقت وزارت بهداشت، اجرای طرح تزریق واکسن کرونا در استان‌هایی که اسامی مهندسان پرریسک اعلام شده بود، به مرحله اجرایی رسید.

در حال حاضر نیز تمامی اعضای این سازمان و کارکنان در سراسر کشور می‌توانند بدون محدودیت سنی برای واکسیناسیون خود و خانواده‌هایشان از طریق سایت سازمان استان متبوع خود و دریافت پیامک اقدام کنند.

همچنین اعضای نظام مهندسی ساختمان استان تهران که دارای پروژه فعال هستند برای واکسیناسیون می‌توانند عدد ۱ را به سامانه پیامکی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به شماره ۹۸۱۰۰۰۱۲۳۲۱ ارسال کنند.

کمیل صرامی ـ مدیر روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان با اعلام این خبر گفت: در حال افزایش ظرفیت و گسترش فضا به منظور افزایش تعداد واکسیناسیون روزانه مهندسان هستیم. از هفته گذشته واکسیناسیون در ۲۰ استان غیرمرزی کشور شروع شده و در برخی استان‌ها به اتمام رسیده است. پیش از این هم در شهرهای مرزی، تزریق واکسن برای مهندسان، بدون محدودیت صنفی از طرق دیگر انجام می‌شد.

برچسب‌ها