رئیس هیات اجرایی انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی

انتخابات سازمان با حضور 95 داوطلب برگزار شد

انتخابات نهمین دوره انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با حضور 95 داوطلب و به صورت رای گیری مجازی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سازمان نظام مهندسی، مهدی اژدری مقدم رئیس هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی با تشریح روند اجرایی انتخابات یاد شده گفت: براساس مصوبه جلسه 31 فرودین سال جاری، مقرر شد تا انتخابات شورای مرکزی در تاریخ 22 اردیبهشت ماه برگزار شود .

وی با ذکر اینکه براین اساس، برگزاری نهمین دوره انتخابات شورای مرکزی به آقای زریبافان به عنوان نماینده وزیر راه و شهرسازی تفیض شد گفت: پس از آن با تایید نماینده وزارت خانه، اعضای هیات اجرایی و داوری انتخاب شدند. 

اژدری مقدم در خصوص نحوه ثبت نام داوطلبان حضور در انتخابات گفت: ابتدا مهلت ثبت نام 11 اردیبهشت اعلام شد اما به دلیل تداخل با مناسب هایی مانند شبهای لیالی قدر و عید سعید فطر و همچنین اختلال های اینترنتی ، این زمان تا پایان روز 13 اردیبهشت تمدید شد که در این بازه 109 نفر ثبت نام کردند.

رئیس هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی تصریح کرد: همچنین با وجودیکه قرار بود انتخابات و رای گیری به صورت حضوری برگزار شود اما به خاطر مخالفت ستاد ملی کرونا و دستور استاندار، مقرر شد تا این فرآیند به صورت مجازی انجام شود.

وی با بیان اینکه پس از طی مراحل مختلف تایید داوطلبان و انصراف برخی از آنها، آمار حاضران در انتخابات به 95 نفر رسید گفت: تلاش کردیم تا انتخابات را در راستای شفافیت، دقت و سرعت برگزار کنیم.